KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13038378
nr 1303 8378
Richard Ã…rlin
(f. 1945), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 17/30, oramat löst blad, bladets mått: 70x90 cm
Richard Årlin, svensk grafiker och målare född 1945.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:10:02
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)